Torbalı Electrolux Servisi

Torbalı Electrolux Servisi iletişim ve özel servis bilgileri
📱 Torbalı Electrolux Servisi Telefonu: 0 554 535 90 10
🛠️ Servis Tipi: Özel servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Torbalı Electrolux Servisi Adresi: Torbalı, İzmir, Türkiye
⌛ Ortalama Servis Süresi: 60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri: Pazartesi–Cumartesi 08:00–22:00, Pazar 09:00–21:00
⭐ Servis Yorumu: ★★★★★ 5.0 (14 değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi:

Torbalı Electrolux Servisi Hakkında Bilgiler

Torbalı Electrolux Servisi, Torbalı bölgesinde Electrolux cihazlara klima, kombi ve beyaz eşya tamiri yapar. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için 0 554 535 90 10 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Torbalı Electrolux Teknik Servis Hizmetleri

Torbalı bölgesinde klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon arızaları için özel servis hizmeti verilmektedir. Servis hizmetleri garanti süresi sona ermiş cihazları kapsamaktadır.

Torbalı Electrolux Servisi Arıza Kaydı ve Servis Süreci

Telefonla oluşturulan servis kaydının ardından ekip yönlendirmesi yapılır. Cihaz yerinde kontrol edilir, tespit edilen arıza ve yapılacak işlem hakkında müşteriye bilgi verilir. Onay alınmadan onarım işlemine başlanmaz.

Torbalı Electrolux Servisi Özel Servis Bilgilendirmesi

Torbalı Electrolux Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti

Torbalı Electrolux Servisi özel servis olarak hizmet vermektedir ve yetkili servis değildir. Sitede geçen marka adları yalnızca hizmet verilen cihazları belirtmek amacıyla kullanılmaktadır.

Torbalı Electrolux Servisi Hizmet Verilen Mahalleler

19 Mayıs, 29 Ekim, Ahmetli, Alpkent, Arslanlar, Atalan, Atatürk, Bahçelievler, Bozköy, Bülbüldere, Cumhuriyet, Dağkızılca, Dağteke, Demirci, Düverlik, Ertuğrul, Eğerci, Fevzi Çakmak, Gazi Mustafa Kemal, Gazi Paşa, Göllüce, Helvacı, Kaplancık, Karakuyu, Karakızlar, Karaot, Karşıyaka, Kazım Karabekir, Korucuk, Kuşçuburun, Kırbaş, Muratbey, Mustafa Kemal Atatürk, Mustafa Kemal Paşa, Naime, Ormanköy, Ortaköy, Pamukyazı, Saipler, Sağlık, Taşkesik, Tepeköy, Torbalı, Tulum, Türkmenköy, Yedi Eylül, Yemişlik, Yeni, Yeniköy, Yeşilköy, Yoğurtçular, Çakırbeyli, Çamlıca, Çapak, Çaybaşı, Özbey, İnönü, İsmetpaşa, İstiklal, Şehitler mahallelerinde servis hizmeti sunulmaktadır.

Özel Servis Beyanı

Torbalı Electrolux Servisi bağımsız özel servis olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir ve adı geçen markalarla resmî bağlantısı bulunmamaktadır. Hizmetler garanti süresi sona ermiş cihazlara yöneliktir.